Nowojorskie biuro prawne, na którym możesz polegać
Dzwoń po bezpłatną konsultację

212-808-0448
OBRAŻENIA CIAŁA       BŁĘDY MEDYCZNE       WORKERS' COMPENSATION       RENTY INWALIDZKIE

Wypadki na budowie

5 przydatnych wskazówek dotyczących wypadku na budowie w NY

  1. Złóż raport inspektorowi bezpieczeństwa budowy, pracodawcy, firmą ubezpieczeniową pracodawcy i Stanowi Nowy Jork.
  2. Uzyskaj nazwiska, adresy i numery telefonów wszystkich świadków wypadku.
  3. Uzyskaj zdjęcia miejsca wypadku i twoich obrażeń.

  4. Należy uzyskać nazwiska właściciela, generalnego wykonawcy, inspektora bezpieczeństwa na miejscu i wszelkich podwykonawców odpowiedzialnych za wypadek.
  5. Natychmiast skontaktuj się z prawnikiem ds. wypadków budowlanych w Nowym Jorku, aby chronić swoich praw.

Zbyt często pracownicy budowlani są ranni z powodu wypadków spowodowanych przez niebezpieczne warunki pracy na placu budowy. Może to obejmować upadki z wysokości, potknięcia się o rozrzucone gruzy lub różne nieszczęśliwe wypadki. Aby chronić pracowników budowlanych, prawo wymaga bezpiecznego środowiska pracy. Przepisy OSHA i Prawa Pracy NYS zapewniają ochronę pracownikom budowlanym w celu zapobiegania obrażeniom.

W BBNR, nasi prawnicy zajmujący się wypadkami budowlanymi w Nowym Jorku mają przeszkolenie i doświadczenie w prowadzeniu tych skomplikowanych spraw.

Spadki z rusztowań i drabin są powszechnym powodem urazów w wypadkach budowlanych. Spadające przedmioty, które ranią osobę, są również częstym problemem, który powoduje obrażenia. Czasami to jest wadliwy sprzęt, taki jak elektryczna piła, która ma zdjęte osłony zabezpieczające, które powodują, że osoba traci palec lub gorzej. Wizyta miejsca pracy bezpośrednio po wypadku jest ważna, aby zidentyfikować właścicieli, kierowników budowy i inne osoby, które mogą być odpowiedzialne za bezpieczeństwo na placu budowy.

Bardzo pomocne jest wygranie sprawy dotyczącej wypadku budowlanego poprzez uzyskanie dokumentacji prowadzonej przez pozwanego w sprawie wypadku, w tym protokołów dotyczących bezpieczeństwa. Czasami OSHA lub lokalna agencja New York City bada wypadek budowlany z udziałem śmierci lub poważnych obrażeń. W BBNR upewniamy się, że uzyskaliśmy te ustalenia dochodzeniowe, aby pomóc w udowodnieniu sprawy oskarżonym. Połamane drabiny, niebezpieczne rusztowania i wykopy, które są nieprawidłowo zabezpieczone to tylko niektóre przyczyny wypadków budowlanych. Nasi nowojorscy prawnicy zajmujący się wypadkami budowlanymi upewniają się, że każdy przypadek jest rozpatrywany agresywnie, aby uzyskać niezbędne dowody, aby wygrać sprawę.

Pracownik budowlany z Nowego Jorku ranny w pracy może być uprawniony do świadczeń pracowniczych (workers' compensation). Ponadto, ranny pracownik budowlany może również pozwać osobę lub firmę inną niż jego pracodawca, który spowodował wypadek. W szczególności właściciel lub generalny wykonawca może być prawnie odpowiedzialny za obrażenia pracownika budowlanego.

Uzyskanie informacji od świadków i współpracowników jest niezwykle ważne, aby pomóc wygrać sprawę o wypadek budowlany. Ważne jest również zrobienie zdjęć wszelkich niebezpiecznych warunków, które przyczyniły się do wypadku budowlanego.

Istnieją ścisłe ograniczenia czasowe, aby rozpocząć proces sądowy o upadek z drabiny czy rusztowania. W stanie Nowy Jork czas rozpoczęcia takiej akcji może zależeć od tego, kto jest ranny, kim jest potencjalny pozwany, a także od przyjęcia nowych przepisów i orzeczeń sądowych interpretujących prawo. Obliczanie ograniczeń czasowych nie jest prostą sprawą i dana osoba powinna niezwłocznie skonsultować się z doświadczonym prawnikiem zajmującym sięw Nowym Jorku tego typu szkodami.

bbnr-new-www-photo

Serdecznie dziękuję za wspaniałą obsługę. Byłem poszkodowany w wypadku samochodowym, adwokat skutecznie wywalc... Krzysztof J.
Chcę ci podziękować za pomoc i wsparcie udzielone moim rodzicom przez ciebie i twoich kolegów. Czas, wysiłek i... Pat R.
Moja żona i ja zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z prawdziwie profesjonalną firmą, która jednocześni... Greg M.
Cieszę się, że skontaktowałem się z Brand Brand Nomberg & Rosenbaum i po prostu chciałem wyrazić moją najgłębs... Tom O.
Była to bardzo ciężka walka na sali sądowej, w której musieliście się zmierzyć nie tylko z jednym, ale z dwoma... Jane and Thomas D.

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

Reprezentujemy pracowników budowlanych, którzy podczas pracy ulegli wypadkowi i doznali obrażeń. Jedną z godnych uwagi s... >

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Pewien starszy pan, Polak, zadzwonił zeszłego lata do naszej kancelarii i poprosił o pomoc. Oczywiście, spotkałem się z... >

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

W naszej kancelarii reprezentujemy ofiary błędów medycznych, które stanowią jeden z najtrudniejszych obszarów praktyki p... >