Nowojorskie biuro prawne, na którym możesz polegać
Dzwoń po bezpłatną konsultację

212-808-0448

Urazy ciała

5 przydatnych porad w sprawach obrażeń osobistych w NY

  1. Jeśli odniosłeś obrażenia, poddaj się badaniom lekarskim i leczeniu.

  2. Zrób zdjęcia, aby potwierdzić wypadek, niebezpieczny warunki i twoje obrażenia.

  3. Zgłoś wszystkie wypadki przy pracy swojemu pracodawcy za pomocą raportu o wypadkach i zachowaj kopię wszystkich złożonych dokumentów.
  4. Zdobądź nazwiska wszystkich świadków twojego wypadku.

  5. Natychmiast skontaktuj się z nowjorskim adwokatem od osobistych obrażeń, aby chronić swoich praw.

Spory sądowe dotyczące szkody na zdrowiu to skomplikowana dziedzina prawa, która wymaga wielu lat doświadczenia aby prawidłowo postępować w danej sprawie. Prawo jest wypełnione licznymi ograniczeniami czasowymi i dla różnych procedur, których nie przestrzeganie może nieodwracalnie zaszkodzić sprawie klienta. Wartość sprawy w przypadku uszkodzenia ciała w Nowym Jorku zależy od wykazania odpowiedzialności (winy) i udowodnienia uszkodzeń (obrażeń). Słabość lub siła jednego z nich wpłynie na wartość sprawy.

Każdy przypadek obrażeń może wymagać znacznej ilości czasu i zasobów, aby wszcząć postępowanie. Podczas, gdy wypadek samochodowy może kosztować kilka tysięcy dolarów, aby wnieść oskarżenie przed sądem, czynność związana z błędami lekarskimi może kosztować ponad $10,000. Największym kosztem procesu jest płacenie lekarzom za czas poświęcony na złożenie zeznań. Wielu chirurgów ortopedów pobiera od $5,000 do $10,000, aby zeznawać. Decydując się na rozstrzygnięcie sprawy, zawsze musimy rozważyć dodatkowe koszty postępowania sądowego w związku z przystąpieniem do procesu.

Najlepszym sposobem, w jaki klient może pomóc w jego sprawie, jest utrzymywanie stałego kontaktu z prawnikiem zajmującym się szkodami na temat jego leczenia. Robiąc to, adwokat ds. obrażeń osobistych w Nowym Jorku może przygotować sprawę w odpowiedni sposób na rozprawę.

bbnr-new-www-photo

Serdecznie dziękuję za wspaniałą obsługę. Byłem poszkodowany w wypadku samochodowym, adwokat skutecznie wywalc... Krzysztof J.
Chcę ci podziękować za pomoc i wsparcie udzielone moim rodzicom przez ciebie i twoich kolegów. Czas, wysiłek i... Pat R.
Moja żona i ja zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z prawdziwie profesjonalną firmą, która jednocześni... Greg M.
Cieszę się, że skontaktowałem się z Brand Brand Nomberg & Rosenbaum i po prostu chciałem wyrazić moją najgłębs... Tom O.
Była to bardzo ciężka walka na sali sądowej, w której musieliście się zmierzyć nie tylko z jednym, ale z dwoma... Jane and Thomas D.

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

Reprezentujemy pracowników budowlanych, którzy podczas pracy ulegli wypadkowi i doznali obrażeń. Jedną z godnych uwagi s... >

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Pewien starszy pan, Polak, zadzwonił zeszłego lata do naszej kancelarii i poprosił o pomoc. Oczywiście, spotkałem się z... >

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

W naszej kancelarii reprezentujemy ofiary błędów medycznych, które stanowią jeden z najtrudniejszych obszarów praktyki p... >