Nowojorskie biuro prawne, na którym możesz polegać
Dzwoń po bezpłatną konsultację

212-808-0448
OBRAŻENIA CIAŁA       BŁĘDY MEDYCZNE       WORKERS' COMPENSATION       RENTY INWALIDZKIE

Blog

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

08.20.2018
Pewien starszy pan, Polak, zadzwonił zeszłego lata do naszej kancelarii i poprosił o pomoc. Oczywiście, spotkałem się z nim i kiedy wyjaśniał mi swój problem, dodał, że kontaktował się już z innym prawnikiem, który odrzucił jego sprawę, uważając, że nie ma podstaw do wniesienia pozwu.
Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Okazało się, że ów pan został potrącony przez samochód odnosząc obrażenia i że sprawca uciekł z miejsca wypadku przed przybyciem policji, nie zatrzymując się przy potrąconej ofierze. Wyjaśniłem mu, że jeśli sprawca nie zatrzyma się i ucieknie z miejsca wypadku, a poszkodowana osoba nie ma żadnego ubezpieczenia, należy zwrócić się do korporacji o nazwie MVAIC. Motor Vehicle Accident Indemnification Corporation zapewni takiej osobie ubezpieczenie.

Zgodziłem się pomóc temu starszemu panu, a kilka miesięcy później uzyskałem dla niego w ramach ugody maksymalne odszkodowanie w wysokości $25,000.

Moją zasadą jest pomagać wszystkim, którzy doznali obrażeń spowodowanych przez kogoś innego. Takie sprawy są równie ważne, nawet jeśli uzyskane ubezpieczenie nie jest liczone w milionach dolarów.

Zwycięstwo w sprawie sądowej, wygrana dla osoby poszkodowanej, która odniosła obrażenia, a w której interesu winnego bronią prężne i często bezwzględne kancelarie specjalizujące się w ubezpieczeniach, nie jest łatwe. Potrzeba wielu lat ciężkiej pracy i zdobytego doświadczenia, by radzić sobie w takich sprawach.

Ja, autor tego artykułu, a jednocześnie wspólnik znajdującej się na Manhattanie kancelarii Brand Brand Nomberg & Rosenbaum, LLP, specjalizuję się w zakresie prawa wypadków personalnych od niemal 25 lat. Ukończyłem wydział prawa w 1993 roku i od tego czasu przygotowałem ponad sto spraw o obrażenia. Mam na swoim koncie dziesiątki wygranych spraw z wieloma milionami odszkodowań, przyznanymi przez sąd, a także dziesiątki spraw zakończonych ugodą na korzyść moich klientów. Przygotowałem i prowadziłem bardzo wiele odwołań, w których wykazaliśmy się dużą skutecznością w odwracaniu złych decyzji prawnych wydanych przez sądy. Byłem przewodniczącym Tort Litigation Committee (zespół do spraw sądowych o wykroczenia prawne) w Stowarzyszeniu Adwokackim w Nowym Jorku, która jest najbardziej znanym stowarzyszeniem tego typu w stanie Nowy Jork. Jako przewodniczący byłem odpowiedzialny za kierowanie komitetem sędziowskimi prawnym podnoszącym profesjonalne kwalifikacje prawników działających w dziedzinie prawa szkody osobowej.

Od ponad 15 lat pomagamy społeczności polonijnej, w ich sprawach wypadkowych. Mamy dwóch pełnoetatowych asystentów prawnych, mówiących po polsku, którzy pomagają ofiarom wypadków. Ja sam mam polskie korzenie - moja rodzina przybyła z Polski do Stanów Zjednoczonych przed drugą wojną światową. Obecnie jestem członkiem zarządu Fundacji Nowodworskiej, promującej edukację i kulturę wśród Polonii. Od wielu lat uczestniczę też z wielką przyjemnością w festiwalach polonijnych w Nowym Jorku i w New Jersey.

W naszej kancelarii Brand Brand Nomberg & Rosenbaum, LLP, nasi klienci traktowani są jak członkowie rodziny. Dlatego właśnie ciężko pracujemy i robi wszystko, by zapewnić im zasłużoną rekompensatę. Zajmujemy się sprawami:

  • osobistych urazów i obrażeń
  • błędami lekarskimi
  • workers’ compensation
  • rentami inwalidzkimi Social Security

Nie zlecamy spraw naszych klientów innym, zewnętrznym kancelariom ani adwokatom. Mamy asystentów prawnych i członków firmy, którzy mówią po polsku, hiszpańsku i rosyjsku.

Jeśli potrzebujecie Państwo doświadczonej, umiejącej wejść w położenie klientami nieustającej w wysiłkach firmy prawniczej w Nowym Jorku, zadzwońcie do nas bezpłatnie. Nie pobieramy żadnego honorarium, dopóki sprawa nie zakończy się naszą wygraną.

wróć do listy

bbnr-new-www-photo

Serdecznie dziękuję za wspaniałą obsługę. Byłem poszkodowany w wypadku samochodowym, adwokat skutecznie wywalc... Krzysztof J.
Chcę ci podziękować za pomoc i wsparcie udzielone moim rodzicom przez ciebie i twoich kolegów. Czas, wysiłek i... Pat R.
Moja żona i ja zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z prawdziwie profesjonalną firmą, która jednocześni... Greg M.
Cieszę się, że skontaktowałem się z Brand Brand Nomberg & Rosenbaum i po prostu chciałem wyrazić moją najgłębs... Tom O.
Była to bardzo ciężka walka na sali sądowej, w której musieliście się zmierzyć nie tylko z jednym, ale z dwoma... Jane and Thomas D.

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

Reprezentujemy pracowników budowlanych, którzy podczas pracy ulegli wypadkowi i doznali obrażeń. Jedną z godnych uwagi s... >

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Pewien starszy pan, Polak, zadzwonił zeszłego lata do naszej kancelarii i poprosił o pomoc. Oczywiście, spotkałem się z... >

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

W naszej kancelarii reprezentujemy ofiary błędów medycznych, które stanowią jeden z najtrudniejszych obszarów praktyki p... >