Nowojorskie biuro prawne, na którym możesz polegać
Dzwoń po bezpłatną konsultację

212-808-0448
OBRAŻENIA CIAŁA       BŁĘDY MEDYCZNE       WORKERS' COMPENSATION       RENTY INWALIDZKIE

Wypadki samochodowe

5 przydatnych porad po wypadku samochodowym w Nowym Jorku

  1. Zadzwoń na policję i karetkę pogotowia, jeśli ktoś został ranny na skutek wypadku samochodowego.
  2. Uzyskaj informacje nt. innych kierowców, w tym numer tablicy rejestracyjnej, markę i model samochodu, kartę ubezpieczeniową, kartę rejestracyjną, imię i nazwisko oraz adres.
  3. Uzyskaj nazwiska, adresy i numery telefonów wszystkich świadków zderzenia.
  4. Zrób zdjęcia miejsca wypadku samochodowego, wszystkich czterech stron każdego samochodu i twoich obrażeń.
  5. Skontaktuj się natychmiast z prawnikiem zajmującym się wypadkami samochodowymi w Nowym Jorku, aby chronić swoich praw.

W stanie Nowy Jork wiele różnych praw wchodzi w grę w razie wypadku samochodowego. Oprócz udowodnienia "zaniedbania" lub winy, osoba musi również udowodnić za pomocą dowodów medycznych, że poniosła "poważne obrażenia". Definicja tego, co to jest "poważne obrażenie" jest przedmiotem sporów sądowych.

Bez względu na to, kto ponosi winę za wypadek drogowy w Nowym Jorku, osoba poszkodowana może otrzymać pokrycie kosztów leczenia i utraconych zarobków do kwoty $50,000. Aby być do tego uprawionym należy niezwłocznie złożyć odpowiednie dokumenty w firmie ubezpieczeniowej. Dodatkowe świadczenia mogą również wynikać z polis ubezpieczeniowych na samochód każdej osoby mieszkającej w tym samym gospodarstwie domowym, co osoba poszkodowana.

BBNR prowadzi sprawy dotyczące wypadków samochodowych w Nowym Jorku od ponad 40 lat. Wielu naszych klientów ulega wypadkom, gdy ich samochód zostaje uderzonych od tyłu. W tych wypadkach prawo przewiduje domniemanie winy w stosunku do pojazdu , który powoduje zderzenie tylne.

Istnieje wiele innych tego typu domniemań, dyktujących kto ma pierwszeństwo w razie wypadku samochodowego, w tym w przypadku wykonania skrętu w lewo, zawracania i kiedy pieszy przechodzi przez oznakowane przejście dla pieszych. Kiedy tego typu wypadki się zdarzają, dobry prawnik od odpowiedzialności cywilnej wystąpi z wnioskiem o wydanie wyroku podsumowującego tak szybko, jak to możliwe, aby uzyskać odpowiedzialność prawną. Oznacza to, że sąd zadecyduje, że pozwany automatycznie ponosi winę, zanim ława przysięgłych wysłucha sprawy. Kiedy tak się dzieje, jedynymi kwestiami, które pozostaną do rozpatrzenia, jest to, czy osoba poszkodowana doznała "poważnych obrażeń" zgodnie z No-Fault Law w stanie Nowy Jork, a jeśli tak, to jaka jest kwota tego odszkodowania.

Działamy agresywnie i składamy takie wnioski w sądzie i osiągamy doskonałe wyniki. Ze zwycięskimi decyzjami, które pomogły naszym klientom we wczesnych ugodach lub werdyktach można zapoznać się pod zakładką NASZE WYGRANE

bbnr-new-www-photo

Serdecznie dziękuję za wspaniałą obsługę. Byłem poszkodowany w wypadku samochodowym, adwokat skutecznie wywalc... Krzysztof J.
Chcę ci podziękować za pomoc i wsparcie udzielone moim rodzicom przez ciebie i twoich kolegów. Czas, wysiłek i... Pat R.
Moja żona i ja zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z prawdziwie profesjonalną firmą, która jednocześni... Greg M.
Cieszę się, że skontaktowałem się z Brand Brand Nomberg & Rosenbaum i po prostu chciałem wyrazić moją najgłębs... Tom O.
Była to bardzo ciężka walka na sali sądowej, w której musieliście się zmierzyć nie tylko z jednym, ale z dwoma... Jane and Thomas D.

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

Reprezentujemy pracowników budowlanych, którzy podczas pracy ulegli wypadkowi i doznali obrażeń. Jedną z godnych uwagi s... >

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Pewien starszy pan, Polak, zadzwonił zeszłego lata do naszej kancelarii i poprosił o pomoc. Oczywiście, spotkałem się z... >

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

W naszej kancelarii reprezentujemy ofiary błędów medycznych, które stanowią jeden z najtrudniejszych obszarów praktyki p... >