Nowojorskie biuro prawne, na którym możesz polegać
Dzwoń po bezpłatną konsultację

212-808-0448
OBRAŻENIA CIAŁA       BŁĘDY MEDYCZNE       WORKERS' COMPENSATION       RENTY INWALIDZKIE

Referencje

Serdecznie dziękuję za wspaniałą obsługę. Byłem poszkodowany w wypadku samochodowym, adwokat skutecznie wywalczył odszkodowanie, w szybkim czasie z czego jestem bardzo zadowolony. Polecam tą kancelarię. Bardzo miła i sympatyczna obsługa.

Krzysztof J.

Chcę ci podziękować za pomoc i wsparcie udzielone moim rodzicom przez ciebie i twoich kolegów. Czas, wysiłek i poświęcenie Twojej firmy są bezdyskusyjne i doprowadzily do pomyślnego rozstrzygnięcia.

Pat R.

Moja żona i ja zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z prawdziwie profesjonalną firmą, która jednocześnie sympatyzuje z naszymi problemami.

Greg M.

Cieszę się, że skontaktowałem się z Brand Brand Nomberg & Rosenbaum i po prostu chciałem wyrazić moją najgłębszą wdzięczność za wasze profesjonalne usługi.

Tom O.

Była to bardzo ciężka walka na sali sądowej, w której musieliście się zmierzyć nie tylko z jednym, ale z dwoma prawnikami strony przeciwnej... Twoje podsumowanie było bardzo emocjonalne, ponieważ potrafiłeś opisać ogrom naszej straty w taki sposób, aby jury mogło zrozumieć to, co przeżyliśmy.

Jane and Thomas D.

Moja rodzina i ja chcielibyśmy powiedzieć wam, jak jesteśmy szczęśliwi, że znaleźliśmy adwokata i personel, który jest tak współczujący i pracowity. Pomogłeś nam przetrwać bardzo ciężki okres i nie możemy wyrazić, jakie mamy szczęście, że mieliśmy cię po naszej stronie.

Andrea

Moja rodzina i ja chcielibyśmy podziękować Tobie i Twojej firmie za ciężką pracę, poświęcenie i czas, jaki spędziliście jako nasi prawnicy. Jesteśmy wdzięczni za wszystko, co dla nas zrobiliście i weźmiemy pod uwagę waszą firmę przy jakiejkolwiek innej pomocy, a także będziemy polecać waszą firmę innym.

Steven L.

bbnr-new-www-photo

Serdecznie dziękuję za wspaniałą obsługę. Byłem poszkodowany w wypadku samochodowym, adwokat skutecznie wywalc... Krzysztof J.
Chcę ci podziękować za pomoc i wsparcie udzielone moim rodzicom przez ciebie i twoich kolegów. Czas, wysiłek i... Pat R.
Moja żona i ja zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z prawdziwie profesjonalną firmą, która jednocześni... Greg M.
Cieszę się, że skontaktowałem się z Brand Brand Nomberg & Rosenbaum i po prostu chciałem wyrazić moją najgłębs... Tom O.
Była to bardzo ciężka walka na sali sądowej, w której musieliście się zmierzyć nie tylko z jednym, ale z dwoma... Jane and Thomas D.

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

Reprezentujemy pracowników budowlanych, którzy podczas pracy ulegli wypadkowi i doznali obrażeń. Jedną z godnych uwagi s... >

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Pewien starszy pan, Polak, zadzwonił zeszłego lata do naszej kancelarii i poprosił o pomoc. Oczywiście, spotkałem się z... >

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

W naszej kancelarii reprezentujemy ofiary błędów medycznych, które stanowią jeden z najtrudniejszych obszarów praktyki p... >