Nowojorskie biuro prawne, na którym możesz polegać
Dzwoń po bezpłatną konsultację

212-808-0448
OBRAŻENIA CIAŁA       BŁĘDY MEDYCZNE       WORKERS' COMPENSATION       RENTY INWALIDZKIE

Nasze wygrane

Wypadki na budowie

$3.6 miliona

Ugoda w Sądzie Najwyższym w Nowym Jorku dla hiszpańskojęzycznego pracownika budowlanego, który spadł z 6-metrowej drabiny i wylądował na metalu i drewnianych szczątkach. Pracownik wymagał operacji kręgosłupa lędźwiowego z powodu urazów i konieczności operowania obu kolan od upadku. Pracownik nie mógł wrócić do pracy i cierpiał na depresję spowodowaną jego obrażeniami, co doprowadziło do próby samobójstwa.

Więcej(0)

$3.2 miliona

Werdykt Sądu Najwyższego w Queens dla nieudokumentowanego polskojęzycznego pracownika budowlanego, który spadł o 12 stóp podczas prac rozbiórkowych. Pracownik złamał kręgi i doznał dyslokacji kilku dysków w kręgosłupie wymagających operacji. Powód nie mógł powrócić do pracy z powodu odniesionych obrażeń.

Więcej(0)

$2.0 miliona

Ugoda w Sądzie Najwyższy na Queensie dla polskiego pracownika budowlanego, który upadł 2 piętra z windy kubełkowej. Kierownik pracownika powiedział mu, aby użył windy kubełkowej do transportu materiałów, aby skorzystać z toalety, ponieważ zaoszczędziłoby to czas. Pracownik złamał miednicę w kilku miejscach wymagających operacji i nie był w stanie wrócić do pracy.

Więcej(0)

$1.5 miliona

Ugoda w Sądzie Najwyższym w Nowym Jorku dla pracownika budowlanego uderzonego kawałkiem betonu, który spadł na jego głowę i plecy. Pracownicy na wyższym piętrze rozbijali beton na kawałki, mimo że wiedzieli, że ludzie pracują bezpośrednio pod nimi. Powód wymagał operacji na szyi, ale wyzdrowiał.

Więcej(0)

Wypadki samochodowe

$1.7 miliona

Werdykt w hrabstwie New York przeciwko kierowcy ciężarówki dostawczej, który uderzył mężczyznę przechodząc przez ulicę na przejściu na Manhattanie.

Więcej(0)

$1.5 miliona

Werdykt sądu najwyższego w Kings County dla kobiety uderzonej przez samochód, który wjechał na krawężnik i uderzył w pieszego, stojącego na chodniku naprzeciwko Prospect Park, Brooklyn.

Więcej(0)

Błędy medyczne

$4.5 miliona

Werdykt w Sądzie Najwyższym w Nowym Jorku dla pacjenta, który doznał masowego krwawienia wewnętrznego i urazu mózgu podczas operacji lędźwiowej, gdy chirurg błędnie przeciął tętnicę podczas operacji. Anestezjolog popełnił również błąd w sztuce lekarskiej, ponieważ nie poinformował chirurga, że pacjent krwawił wewnętrznie.

Więcej(0)

$3.9 miliona

Ugoda w sądzie najwyższym Kings County dla mężczyzny z Brooklynu, który doznał wylewu krótko po operacji okulistycznej. Pacjenta zatwierdzono do znieczulenia miejscowego, ale zamiast tego został poddany znieczuleniu ogólnym przez 7 godzin. Ciśnienie krwi pacjenta nie było dobrze kontrolowane, co skutkowało 30-minutowym nadciśnieniem tętniczym po zakończeniu operacji. Pacjent zmarł po 7 latach życia w różnych domach opieki.

Więcej(0)

Poślizgnięcia i upadki

$1.9 miliona

Wyrok w Sądzie Najwyższym w Nowym Jorku dla kierownika banku, który poślizgnął się i upadł na mokrą podłogę, powodując urazy kręgosłupa. Właściciel budynku wiedział o powtarzającym się wycieku w stołówce w piwnicy, ale nie rozwiązał tego problemu.

Więcej(0)

Pobicia

$1.25 miliona

Ugoda w Sądzie Najwyższym w Nowym Jorku przeciwko właścicielowi budynku za zaniedbanie bezpieczeństwa, które spowodowało, że dwie kobiety zostały zaatakowane podczas wychodzenia z pracy. Zamaskowany mężczyzna wszedł do windy na piętrze, które miało być zamknięte z powodu remontu. Napastnik zaatakował dwie kobiety za pomocą metalowej rury. Obie kobiety podzieliły się odszkodowaniem.

Więcej(0)

bbnr-new-www-photo

Serdecznie dziękuję za wspaniałą obsługę. Byłem poszkodowany w wypadku samochodowym, adwokat skutecznie wywalc... Krzysztof J.
Chcę ci podziękować za pomoc i wsparcie udzielone moim rodzicom przez ciebie i twoich kolegów. Czas, wysiłek i... Pat R.
Moja żona i ja zdaliśmy sobie sprawę, że mamy do czynienia z prawdziwie profesjonalną firmą, która jednocześni... Greg M.
Cieszę się, że skontaktowałem się z Brand Brand Nomberg & Rosenbaum i po prostu chciałem wyrazić moją najgłębs... Tom O.
Była to bardzo ciężka walka na sali sądowej, w której musieliście się zmierzyć nie tylko z jednym, ale z dwoma... Jane and Thomas D.

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

$3,200,000 odszkodowania dla polskiego pracownika

Reprezentujemy pracowników budowlanych, którzy podczas pracy ulegli wypadkowi i doznali obrażeń. Jedną z godnych uwagi s... >

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Maksymalne odszkodowanie dla Polaka po wypadku

Pewien starszy pan, Polak, zadzwonił zeszłego lata do naszej kancelarii i poprosił o pomoc. Oczywiście, spotkałem się z... >

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

Ugoda na sumę $3,900,000 za błąd medyczny

W naszej kancelarii reprezentujemy ofiary błędów medycznych, które stanowią jeden z najtrudniejszych obszarów praktyki p... >